« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Haydi F.Bahçe

Sarı lacivertli takımın ev sahipliğini yapacağı organizasyon, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek. Kızlarımız, ilk sınavında Macaristan'ın güçlü temsilcisi MAV Coop'la 14.30'da karşılaşacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Hedef Avrupa’nın zirvesi

Bayan Basketbolumuz açısından tarihi bir önem taşıyan FIBA Avrupa Kupası Final-Four'u bugün başlıyor. Daha önce Galatasaray'ın gerçekleştirdiği başarıyı tekrarlayrak Dörtlü Final'e yükselen sarı lacivertli bayanların tek hedefi şampiyonluk. Bunun için taraftara da büyük görev düşüyor.

Bir Macar, iki Rus takım

Abdi İpekçi Spor Salonu'nu dolduracak taraftarların desteği, sarı lacivertli takımın hedefi olan şampiyonluğa ulaşmasında büyük rol oynayacak. FIBAAvrupa Kupası Final Four'una Fenerbahçe'nin dışında Macaristan'dan MAV Coop, Rusya'dan ise Baltyskaya Zwezda ve Dinamo Moskova takımları katılacak.

Show TV yayınlayacak

Sarı lacivertli kızlarımız ilk maçlarında Macaristan'ın MAV Coop takımıyla mücadele edecek. 14.30'da başlayacak karşılaşma Show TV'den naklen yayınlanacak. Yarı finaldeki diğer maçta ise iki Rus takımı Baltyskaya Zwezda ile Dinamo Moskova saat 17.00'de karşı karşıya gelecek.

Şampiyonluk maçı yarın

Final Four'da oynadıkları ilk maçları kazanan takımlar, yarın saat 17.00 de şampiyonluk için kozlarını paylaşırken, kaybedenler saat 14.30'daki üçüncülük mücadelesinde karşı karşıya gelecek. Basketbolseverler, bu müthiş organizasyonda yapılacak 4 maçı Biletix gişelerinden 6.5 milyon liraya alacakları biletle izleyebilecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz