« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Haydi Antalya için maça

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Atatürk Stadı'ndaki karşılaşma saat 17.00'de başlıyor

Bu maçı öğrenciler ücretsiz izleyecek. Binlerce taraftar, bugüne kadar görülmemiş bir tribün şovu ve atmosfer yaratmak için hazırlık yaptı. Kırmızı Şimşekler’i Vanspor karşısına Metin Ünal çıkaracak.

Şimşek tam kadro

Cuma günü yapılan antrenmandan sonra Göynük'teki Royal Resort Hotel'de kampa giren kırmızı beyazlılar, dün akşam Mirage Park Otel'in sahasında ter idmanı yaptı ve daha sonra dinlenmeye çekilerek maç saatini beklemeye başladı. Cezalı futbolcusu bulunmayan Antalyaspor'da, sağ ayak bileği Diyarbakır'daki kupa finali maçında yeniden burkulan Fazlı, iğne yapılarak oynatılacak. Takımı bugün Vanspor karşısına cuma günü resmi sözleşme yapan Teknik Direktör Metin Ünal çıkaracak.

Öğrenciye bedava

Futbolculara moral aşılamak için yöneticiler de önceki gün takımın kamp yaptığı royal Resort Hotel'e taşındı. Bu arada, Antalyaspor Taraftarlar Derneği ile 07 Gençlik grubu da bugüne kadar görülmemiş bir tribün şovu ve muhteşem bir atmosfer yaratmak için hazırlık yaptılar. Yönetim kurulunun aldığı karar gereği, pasosunu gösteren öğrenciler bu maçı ücretsiz izleyecek. Bilet satışına saat 10.00'dan itibaren başlanacağı stat kapılarının 13.30'da açılacağı bildirildi.

BİLET FİYATLARI

Kapalı tribün: 2 milyon

Açık tribün: 1 milyon

Portatifler: 250 bin

Öğrenciler ücretsiz

STAT: Atatürk

SAAT: 17.00

HAKEMLER

Cem Tosyalı

Fahri Durmuş

Kadir Özdemir

ANTALYASPOR

Adnan

Guintchev

Burhan

Nuri

Dursun

Kamil

Zafer

Şenol

Mustafa

Musiç

Fazlı

VANSPOR

Hakan

Mustafa

Furkan

Turhan

S.Bersol

Mevlüt

Mehmet

Mutlu

Bülent

Coulibaly

Seyit Cem


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler