« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hayatımız Siyah Beyaz

Beşiktaş’ın yeni sezonda giyeceği formalar ve Kartal Yuvası ürünleri dün gece, düzenlenen görkemli geceyle tanıtıldı. Ricardinho, İ.Toraman, Cisse podyumdaki rahat tavırlarıyla mankenlere taş çıkarttı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İşte Beşiktaş'ın yeni sezon formaları

BEŞİKTAŞ Kulübü’nün 2007-2008 sezon formaları ve Kartal Yuvası ürünleri dün akşam BJK Ümraniye Tesisleri’nde "Hayatımız Siyah Beyaz" gecesinde tanıtıldı. Kulüp başkanı Yıldırım Demirören ve yöneticilerin katıldığı gecede, Umbro firması tarafından özel olarak dizayn edilen formalar, ünlü mankenler Tuğba Özay, Şenay Akay, Beşiktaşlı futbolcular ve basketbolcular tarafından tanıtıldı. Futbol takımı için 4 tür dizayn edilen forma tanıtımı defilesinde podyuma gelen Ricardinho, Hakan, İ.Toraman, Bobo, Tello, Cisse, Mehmet Yozgatlı ile defile öncesi Beşiktaş’la sözleşme imzalayan Porto Rikolu basketçiler Apodaca ve Dalmau rahat tavırlarıyla mankenlere adeta taş çıkarttı.

Aksoy’dan çağrı

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi ve Kartal Yuvarları’dan sorumlu yönetici Hakan Aksoy, yaptığı açıklamada Beşiktaş formasının emeğin, gücün ve alın terinin simgesi olduğunu söylerken, taraftarların yeni sezon formalarına ilgi göstermelerini istedi.


Bu arada defilenin sonunda iki manken Tuğba Özay ve Şenay Akay sırtlarında, geçtiğimiz günlerde vefat eden tribün liderlerinden "Optik" lakaplı Mehmet Işıklar ile şarkıcı Barış Akarsu’nun adlarının yazılı olduğu siyah formalarla podyuma çıktı. Öte yandan Ümraniye’deki gecede, Beşiktaş ile Sarar giyim firması arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz