Hayatı Kolaylaştıran Lüksler: Nurol Life

Hürriyet Haber
18.12.2014 - 17:37 | Son Güncelleme:

Nurol Life’ta 261 metre yüksekliğindeki Kule 2015’te satışa çıkıyor.

Nurol GYO'nun yeni projesi Nurol Life’ta, yoğun talep sonucunda tamamı kısa sürede satılan teras evlerden sonra şimdi de 261 metre yüksekliğindeki Kule 2015’te satışa çıkıyor. Yeni bir residence konseptiyle tasarlanan proje, hayatı kolaylaştıran lüksleri içinde barındırıyor.

Yeni bir residence kavramını hayata geçiren Nurol Life, Türkiye’nin en büyük ve önemli projelerine imza atan ödüllü mimar Hakan Kıran tarafından tasarlandı. Nurol Life’ın pencereleri açılan, taş duvarlarıyla nefes alan, yüksek tavanlı, orman manzaralı daireleri, kullanıcılarına hem lüks hem de ferah bir ev yaşamı sunmayı vaad ediyor. İç mimarisi ünlü tasarım ofisi Autoban tarafından üstlenilen ve dünyaca ünlü yapı markalarının en kaliteli malzemeleri kullanılarak hayata geçirilen Nurol Life’ın her metrekaresi yepyeni bir hayatın kapılarını aralıyor. Türk Telekom Arena’nın yanı başında, metroya yürüme mesafesinde bulunan ve kolay ulaşım sağlayan eşsiz konumu ve sunduğu farklı konseptiyle Nurol Life, İstanbul’un en hızlı değerlenen bölgelerinden biri olan Seyrantepe’de hayat buluyor.

İşte Nurol Life’ın hayatı kolaylaştıran lüksleri...
Yatıya gelen misafirlerinizi konaklatabileceğiniz özel Guest House; en sağlıklı besinleri 7 gün kapınıza getiren Organik Bahçe Hizmeti; acil bir işiniz çıktığında minik dostlarınızı emanet edebileceğiniz PetCare; dünya lezzetlerini kapınıza getiren Premium Yemek Hizmeti; hobilerinizi özgürce gerçekleştirerek zihninizi ve ruhunuzu dinlendireceğiniz Yoga-Dans Stüdyosu; stresten arınmanıza yardımcı Spa-Relaxing Room… Nurol Life’ın sunduğu pratik lükslerden yalnızca birkaçı.

Ayrıcalıklı projelerin yaratıcısı Nurol’dan!
1966 senesinde Nurol İnşaat şirketi ile başlayan ve daha sonra birçok farklı sektörde yapılanarak faaliyetlerine devam eden Nurol Şirketler Topluluğu, Türkiye’de ve dünyada inşaat, savunma sanayi, finans, turizm ve enerji olmak üzere 5 ana sektörde faaliyet gösteriyor. “Hayata yatırım” sloganıyla 1997 senesinde kurulan Nurol GYO, nitelikli kadrosu ile arazi geliştirme, proje tasarımı, pazarlama ve satış alanlarında hizmet veriyor. 21. yüzyılın yaşam tarzı ile kârlı gayrimenkul projeleri üretmeye devam eden Nurol GYO’nun şu an devam etmekte olan projelerinden biri “Nurol Life”.

Nurol Life Kule satışta!
İstanbul’un en hızlı değerlenen bölgelerinden birinde hayat bulan Nurol Life’ın Kule Residence’ları satışa çıkıyor. Metroya yürüme mesafesinde bulunan Nurol Life, gerek yatırımcılar gerekse oturumcular tarafından yoğun ilgi görüyor. Kampanya ve avantajlı ödeme planlarından öncelikli olarak yararlanmak ve daire seçiminde bulunmak için ön talep bırakmak yeterli oluyor.

444 6496

Detaylı bilgi için tıklayın.

İlandır.

Etiketler:
    Sayfa Başı