Gündem Haberleri

  Hayata dönüş

  Hürriyet Haber
  25.03.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Genç kocası Cem Adler'in kullandığı arabanın kaza yapması sonucu oldukça zor bir dönem yaşayan Bülent Ersoy, karabasan gibi geçen ayların intikamını almaya başladı.

  Kendini bir hayli toparlayan ve keyfi de yerine gelen Bülent Ersoy, nihayet dışarıya çıktı ve önce Büyük Maksim Gazinosu'na ardından Dalmaz Center'da doya doya eğlendi.

  Aksiliklerin uzun süre yakasını bırakmaması bir hayli üzüntülü günler yaşattı Bülent Ersoy'a. Geçirdiği talihsiz kazadan sonra hastanede ve evinde sıkıntılı günler geçirdi. Nihayet iyileşerek yeniden eski neşesine kavuştu ve bu kez sıra eğlenmeye geldi. Geçtiğimiz günlerden birinde eşi Cem Adler ve dostlarıyla Büyük Maksim Gazinosu'na giden Bülent Ersoy, keyifle rakısını yudumlayarak Muazzez Ersoy ve İbrahim Tatlıses'i dinledi. ‘‘Henüz geceye yeni başladım’’ diyerek Maksim'deki programın bitmesiyle Dalmaz Center'a geçen Bülent Ersoy, burada da hem dostları hem de kocası Cem Adler ile birlikte Serdar Ortaç'ın şarkılarını dinledi. Ortaç, Bülent Ersoy'un kendisini dinlemek için geldiğini görünce hem çok heyecanlandı hem de yanına giderek ne kadar onur duyduğunu söyledi. O gece Dalmaz Center'ın sahibi Mehmet Dalmaz başta olmak üzere, popçu Emel Müftüoğlu ile sevgilisi Hüseyin Cankurtaran da Bülent Ersoy ile birlikte eğlendiler.

  Gecenin ilerleyen saatlerinde Dalmaz Center'a giden Ersoy, burada da Serdar Ortaç'ı dinledi. Bülent Ersoy bir ara Muazzez Abacı'nın kendisine mikrofonu uzatmasıyla ‘Rindlerin Aşkı’ şarkısını mikrofonsuz seslendirerek büyük bir alkış aldı. Büyük Maksim Gazinosu’nda İbrahim Tatlıses sahneye çıkınca Bülent Ersoy, İbo'nun şarkılarını bitirmesine izin vermeyip programı devam ettirdi.  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı