« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hayata döndük

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Teknik Direktörü Löw, Trabzonspor galibiyetiyle virajı dönüp yollarına devam ettiklerini belirterek, artık G.Saray'ın puan kaybetmesini beklediklerini söyledi.

Öldük dirildik

Fenerbahçe Teknik Direktörü Joachim Löw, ‘‘Trabzonspor maçıyla hayata döndük. İyi başladığımız oyunu zora zoktuk. Öldük, öldük dirildik ama virajı dönüp, yolumuza devam ettik’’ dedi. Alman çalıştırıcı takımının bu moralle zirve yarışında yeniden çıkışa geçeceğini söyledi.

Murat'ın önemi

Son haftalardaki kötü gidişe son verdiklerine değinen Löw ‘‘Murat Yakın bizim için anahtar bir oyuncu. Sistemimizin de önemli bir dama taşı. Gördüğü sarı kart çok ağırdı. Refleks sonucu topu eliyle kesti. İnşallah haftaya bir kart daha görmez, çünkü önümüzde zorlu Beşiktaş derbisi var’’ diye konuştu.

Kontrol yapılmalı

‘‘Ligin ilk yarısındaki Trabzonspor maçından sonra aynı puanı toplamıştık. Kendi çizgimizdeyiz. G.Saray'ın puan kaybetmesini bekleyeceğiz’’ diyen Löw, doping konusuyla da ilgili ‘‘Benim futbolcumun dopinge ihtiyacı yok. Türkiye'de doping yapılıyor demiyorum ancak, her hafta kontrol yapılmasının gerektiğini düşünüyorum’’ dedi.
Bunları da Beğenebilirsiniz