“Hayata Açık” Bir Yaşam Platformu

Hürriyet Haber
06.10.2015 - 09:33 | Son Güncelleme: 06.10.2015 - 09:33

DKY, dünyadan ve ülkemizden tüm yenilikçi gayrimenkul yaşam modellerini, konseptlerini, kullanıcıların beklentilerini inceledi ve her biri kendi alanında uzman paydaşlarıyla birlikte “hayata açık” bir yaşam platformu tasarladı. DKY ON konseptinin ilk projesi şimdi Kağıthane’de, çok yakında her yerde.

Tasarıma açık
“Hayata Açık” Bir Yaşam Platformu
DKY ON’u ayıran en önemli özelliklerinden biri iç mimarisi. DKY ON’un iç mimarisi tasarlanırken açık düşünülmüş. Size yaşamak için daha fazla alan kalsın diye, açıldığında çalışma masasına ya da bir ütü masasına dönüşen dolaplar; katlandığında merdiven olan sandalyeler tasarlanmış. DKY ON’da işlevsellik ve modülerlik öyle bir boyuta taşınmış ki evlerdeki duvarlar bile hareketli. Bu sayede evde değişiklik yapmak istediğinizde yalnızca mobilyaların yerini değiştirmekle kalmıyor, isterseniz duvarları katlayıp yerlerini değiştirerek bambaşka bir eve sahip olabiliyorsunuz.

DKY ON sizin fikirlerinize de açık... Evinizi zevkinize göre kolayca tasarlayın diye, sizin için DKY ON’da bir de sanal gerçeklik uygulaması bulunuyor.

Paylaşmaya açık
DKY ON’da komşunun matkabı sizin matkabınızdır. Sizin dikiş makineniz de onun makinesi... Arada sırada lazım olan tüm eşyalar, DKY ON’da paylaşıma açık. Sadece eşyalar mı? Her şey, mesela işe yalnız gidiyorsanız yan koltuğunuzu sizinle aynı yöne giden komşunuzla paylaşabilirsiniz. Ya da örneğin, başlamak istediğiniz bir hobi hakkındaki incelikleri, bilgisi olan bir komşunuza danışabilirsiniz. DKY ON’da bütün paylaşımları mümkün kılan, teknoloji destekli bir “paylaşım ekonomisi” geliştirilmiş. Böylece, tüm bu paylaşımları DKY ON’lular için tasarlanan, dünyanın ilk dijital topluluk portalı üzerinden kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

Sosyalliğe açık
DKY ON’da eve kapanmak bir mecburiyet değil. DKY ON’un sosyal kulübü Club ON bu bakış açısıyla tasarlanmış. Club ON’da, açık mutfakta maharetli arkadaşlarınızla birlikte gurme lezzetleri keşfedebilir, oyun turnuvalarına katılabilir, amfitiyatroda kurulan dev ekranda maç ya da belgesel izleyebilirsiniz. Mobil çalışma özgürlüğünün tadını çıkararak yarınki sunumunuzu hazırlayabilir ya da çıktığınız son seyahatin fotoğraflarından hazırladığınız sunumu komşularınızla izleyebilirsiniz. Açık müzik alanında en sevdiğiniz grupların parçalarını dinleyebilir, hatta medeni cesareti yüksek DKY ON’lular için tasarlanan açık sahnede kendinize bir müzik ziyafeti çekebilirsiniz.

Teknolojiye açık
DKY ON’da, cep telefonu ya da tabletiniz üzerinden kolayca kullanabileceğiniz bir de uygulama bulunuyor. AppON uygulaması sayesinde Club ON’daki aktiviteler için rezervasyon yaptırabilir veya kendiniz bir etkinlik oluşturabilirsiniz. İlgi alanlarınızı paylaştığınız insanlarla sosyal kulüpler kurabilir, kitlesel fonlama kullanarak projelerinizi hayata geçirebilir, komşularınızla etkileşim yaratabilir, DKY ON’daki paylaşım ekonomisine katılabilirsiniz. DKY ON’da gerçekleşen etkinliklerden, İstanbul’daki sanat, spor etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz.

DKY ON Satış ve Deneyim Merkezi
Büyükdere Caddesi no.195 Levent, İstanbul


Detaylı bilgi için tıklayın.


İlandır.

Etiketler:
    Sayfa Başı