ÇANAKKALE HABERLERİ

Hayat Boyu Öğrenme Planında İşbirliği Toplantısı Yapıldı

IHA
01.10.2015 - 10:22Son Güncelleme :

ÇANAKKALE'DE HAYAT BOYU ÖĞRENME İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI YAPĞILDI

IHA

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu 1. toplantısı İl Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.
Vali Yardımcısı Adil Karataş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Çanakkale Belediye Başkanlığı, Boğaz ve Garnizon Komutanlığı, Cumhuriyet Başsavcılığı, 18 Mart Üniversitesi Rektörlüğü, İl Özel İdare Sekreterliği, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Maarif Müfettişleri Başkanlığı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İŞ-KUR İl Müdürlüğü, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı, Eğitim Sendikaları temsilcileri ile okul/kurum müdürleri katıldı. Yaygın Eğitim Yönetmeliğinin 59. Maddesi gereği ildeki resmi, özel ve sivil toplum kuruluşları ile Hayat Boyu Öğrenme alanında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek, verimliliği artırmak amacıyla kurulan İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu toplantısında, “Hayat Boyu Öğrenme” ile ilgili olarak ilde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar değerlendirildi. Toplantıya katılan resmi, özel ve sivil toplum kuruluşlarının hayat boyu öğrenme sürecinde sağlayacakları katkılar ve yapılabilecek işbirliği hususlarında görüş alışverişinde bulunuldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Hayat Boyu Öğrenme Planında İşbirliği Toplantısı Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Ekim 2015 tarihinde saat 10 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hayat Boyu Öğrenme Planında İşbirliği Toplantısı Yapıldı haberi güncellenecektir.

ÇANAKKALE NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:34
 • Guneş
  08:21
 • Öğle
  13:20
 • İkindi
  15:42
 • Akşam
  17:57
 • Yatsı
  19:32
Sayfa Başı