BİLECİK HABERLERİ

"Hayallerini sahneye taşı" yarışması

AA / Muhsin Arslan
27.02.2016 - 08:52Son Güncelleme :
AA / Muhsin Arslan

BİLECİK (AA) - Bilecik'te "Hayallerini sahneye Taşı" adlı skeç yarışmasında dereceye giren grup Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ödüllendirildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın "Hayallerini sahneye taşı" sloganıyla güldürü niteliğindeki skeç sanatının gençler arasında yaygınlaşması, benimsenmesi, sanata sahip çıkan ve kendini ifade edebilen bireyler olarak yetişmesi amacıyla düzenlenen ve 9 grubun yarıştığı yarışmada "Kırılma noktası" adlı skeç birinci olmuştu.

21 Nisan'da Edirne'de yapılacak yarışmada Bilecik'i temsil edecek grubu ve Gençlik Merkezi Müdür Vekili Hasan Kocatepe'yi kabul eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, gençlerin eğitimlerinin yanı sıra sosyal aktivite imkanı sağlayan projelerde yer almalarını istedi.

Yıldız, "Kırılma noktası" adlı skeç ile birinci olan grubu madalyayla ödüllendirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bilecik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bilecik ilinden "Hayallerini sahneye taşı" yarışması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2016 tarihinde saat 08 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça "Hayallerini sahneye taşı" yarışması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı