SAMSUN HABERLERİ

"Hayallerimiz gençlik oluyor" projesi

AA / Serhat Yıldız
26.02.2016 - 15:03Son Güncelleme :
Hayallerimiz gençlik oluyor projesi
AA / Serhat Yıldız

SAMSUN (AA) - Samsun'da, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hazırlanan, izcilik, yüzme, futbol gibi faaliyetlerle madde bağımlılığı konulu seminerler ve etüt çalışmalarını kapsayan "Hayallerimiz gençlik oluyor" projesi sona erdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığının, Samsun Atakum Gençlik Merkezinde hayata geçirdiği ve geçen yıl şubat ayında başlayan proje kapsamında izcilik, yüzme, futbol gibi faaliyetlerle madde bağımlılığı konulu seminerler ve etüt çalışmaları gerçekleştirildi. Proje ile sosyal, kültürel, ruhi ve bedeni açıdan gelişmiş, milli manevi değerlere saygılı, eğitimli, çağdaş, sporu seven bir gençliğin oluşturulmasına katkı sağlanması amaçlandı.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın kontrolünde, Samsun Atakum Gençlik Merkezi’nde uygulanan projede 11-18 yaş gruplarındaki 45 kız, 45 erkek olmak üzere 90 genç eğitim aldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden "Hayallerimiz gençlik oluyor" projesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 15 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça "Hayallerimiz gençlik oluyor" projesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı