Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Hayalinizdeki Müzik Şıklıkla Birleşti

  Hürriyet Haber
  10.10.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  PRATİK ÇOK YÖNLÜLÜK

  Samsung M620 dahili kamera ve müzik çalar gibi multimedya özellikleriyle donatõlmõş stil sahibi ve hesaplõ bir kayan kapaklõ cep telefonu. Çok yönlü bir mobil deneyim sunan M620, pratik ama aynõ zamanda stil sahibi kullanõcõlarõn diledikleri özellikleri sunuyor.

  SADELİĞİN ÖZÜ

  M620’nin özünde sadelik var. En temel iletişim ihtiyaçlarõna cevap vermek için üretilmiş olan M620 sade, kompakt ve şõk bir tasarõma sahip. 1.9 inç büyülüğündeki kaliteli ekranõ çok parlak bir görünüm sağlıyor. Ergonomik kayan kapağõ, kullanõm kolaylõğõ sağlayan tasarõmõ, fonksiyonelliği ve hesaplõ olmasõyla, M620 kullanõcõlar için ideal bir seçim.

  KESİNTİSİZ MÜZİK

  M620 eğlence dünyasõyla aranõzdaki en hõzlõ bağlantõ. MP3, AAC, AAC+, eAAC+ ve WMA formatlarõnõ destekleyen müzik çalara sahip M620’nin harici microSD kartõna şarkõlarõnõzõ depolayabilir ve o anki modunuza göre seçip dinleyebilirsiniz. Dahili FM radyosuyla da eğlence kesintisiz devam edecek. Son dönemin en popüler şarkõlarõ ve gündemdeki haberler her zaman elinizin altõnda. Telpa bayilerinde bulabileceğiniz M620’nin Tavsiye edilen pe-rakende fiyatı 189 YTL.
  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı