« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hayalim F.Bahçe Üniversitesi

Başkan Aziz Yıldırım, bu üniversitenin yapılacağı arazinin gelecek günlerde ödemesini yaparak satın alacaklarını da ifade etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Koleji’nin yeni öğretim yılı açılışına katıldı. Törende, Yıldırım’ın yanı sıra, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, yönetim kurulu üyesi Turhan Şahin, teknik direktör Ersun Yanal, F.Bahçe Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç ve eski yöneticilerden Ömer Çavuşoğlu ile Vefa Küçük de hazır bulundu.

Sorunu çözdük

En büyük hayalinin Fenerbahçe Üniversitesi olduğunu açıklayan Yıldırım, “Öyle zannediyorum ki 1,5 yıl içerisinde bu üniversite kurulacaktır. Kolejimizden yetişen gençlerimiz de üniversiteye orada devam ederek F.Bahçe’nin verdiği güçle dünyada hak ettikleri yerleri alacaklardır” dedi.
Fenerbahçe Koleji’nin arazisi ile ilgili sorunu da hallettiklerini vurgulayan Aziz Yıldırım, “Bu okulun arazisiyle ilgili 2 yıldır kavgası verilen konuyu da çözdük. Değeri belli oldu. Önümüzdeki günlerde ödemesini yapıp, satın alacağız. Kimse artık bunun üzerinden bir şeyler çıkarıp, bizleri zor durumda bırakmak için çalışma yapamayacak” ifadelerini kullandı.

İyi insan olmak her şeyin ötesinde

SARI lacivertlilerin teknik direktörü Ersun Yanal, öğrencilere ilk dersi veren isim oldu. Yanal, “Mühendis, avukat, iyi bir tüccar olabilirsiniz ama iyi bir insan olmak her şeyin ötesindedir. Biz de aynı şekilde kendi takımımızda iyi futbolcu olmasını, çok iyi koşmasını istiyoruz” şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz