Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Hayali yine olmadı

  Ankara Kulisi
  17 Nisan 2016 - 00:53Son Güncelleme : 17 Nisan 2016 - 00:55

  BEŞİKTAŞ’ın yıkıp yeniden inşa ettirdiği stadın açılış törenine Ankara’dan gelen bürokratların arasında siyah beyazlı kravatı ve atkısı ile İngiltere’nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore da dikkat çekti.

  Sosyal medyadan “Müthiş bir stadyum” mesajını paylaşan Moore, açılışın ardından sahayı gezdi, bol bol fotoğraf çektirdi.

  Moore, stada gelmeden önce Hürriyet’in, “Şampiyon hoca Gordon Milne Vodafone Arena’da” başlıklı haberini de sosyal medyadan paylaştı. Koyu Beşiktaş taraftarı olan Moore, Hürriyet’e en büyük isteğinin Beşiktaşlı olmasını sağlayan Gordon Milne ile tanışmak olduğunu söyledi, fakat isteği gerçekleşmedi.

  Milne ile tanışamayan Moore, “O kadar kalabalıktı ki, çok çalıştım ama onunla tanışamadım” dedi. 26 yıldır Beşiktaş taraftarı olan Moore, şunları söyledi:
  “1990 yılında Türkiye’ye geldiğimde bana hangi takımı tuttuğumu sordular. Gordon Milne 1987-1994 yılları arasında Beşiktaş’ın teknik direktörlüğünü yapıyordu. Kendisine hayranım. O günden bugüne koyu Beşiktaş taraftarıyım. Bütün maçlarını izlerim. Fikret Bey ve tüm Beşiktaş ailesini tebrik ediyorum. Hayırlı olsun. Stadın bir İngiliz firması Vodafone adını taşımasından gurur ve heyecan duyuyorum. Bu sene Beşiktaş’ın şampiyon olmasını istiyorum.”

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı