« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hayal aleminde yaşamıyoruz

Bordo mavili takımın hocası, ligin ilk yarısının kendileri için verimli geçtiğini söylerken, “Üzerimizde hiçbir baskı yok. Hayal aleminde değiliz” diye konuştu.

Yunus Emre SEL / DHA
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR Teknik Direktörü Şenol Güneş,  ligin ilk yarısının kendileri açısından son derece verimli geçtiğini söylerken,  “Hayal aleminde değiliz, gerçeklerle ilgileniyoruz” dedi. Trabzonspor Dergisi’nin ocak sayısında yer alan yazısında Güneş, şunları söyledi:  “Bizim adımıza 2010 yılı çok verimli geçti.
2011 yılında beklentilerimiz daha da yüksek. Her şeyin başında fair-play ruhu içerisinde bir  lig geçmesini istiyoruz.
İşimize odaklandık
Biz takım olarak sezonun ikinci yarısına sıfırdan başlayacağız. Yaptığımız transferlerin takıma katkısı olmasını bekliyoruz. Ancak oyuncu  gelirken onu kurtarıcı olarak görürsek hayal kırıklığı olabiliyor. Her şeye  rağmen sıkıntıları giderecek bir anlayışta transfer yaptık. Şu anda tamamen  işimize odaklanmış durumdayız. Üzerimizde hiçbir baskı yok. Hayal aleminde  değiliz, gerçeklerle ilgileniyoruz.
Toprağımız verimli
Sonuçlardan çok neler yaptığımıza bakarsak teknik heyet, oyuncu,  taraftar ve medya birlikteliğinin başarının ilk adımı olduğunu söylemiştik. Bunu  büyük bir oranda başardık. Farklı olan, fark oluşturan ve kazanan takım olmak  istiyoruz. Taraftarımızın bu kulübün sembolü olduğunu söylemiştik. Örnek bir taraftara sahibiz. Bunu bir kez daha gösterdik. Bu taraftarın sadece Trabzon  kentine ait olmadığını ispatladık. Kökleri burada ama dalları dünyanın her  yerinde olan bir kulübüz. Toprağımız verimli. Güneşi bol alan bir takım olacağız  ve bunu hep birlikte başaracağız.”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler