SAMSUN HABERLERİ

Havza Belediye Başkanı İkiz'den işadamlarına ziyaret

AA / Özgür Uyaroğlu
29.02.2016 - 11:26Son Güncelleme :
AA / Özgür Uyaroğlu

SAMSUN (AA) - Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, İstanbul’da bulunan Havzalı işadamlarını ziyaret etti.

İkiz, Esenyurt'ta inşaat sektöründe faaliyet gösteren Bahri Gökmen’i ofisinde ziyaret etti.

Havza'nın nüfusunun iki katı kadar bir nüfusunun gurbette olduğunu belirten İkiz, "Maalesef ilçemiz göç vermekte. İnşallah organize sanayi ve diğer projelerimiz ile bu sorunu aşacağız. Burada Havzalı iş adamlarımıza da önemli bir rol düşmekte. Bizim iş adamlarımızdan isteğimiz Havza'ya destek olmaları ve yatırım yapmaları ve ya yatırımcı yönlendirmeleri. Bahri Bey bu konuda üzerine düşen görevi yapan kardeşlerimizden. Kendisine teşekkür ediyoruz" dedi.

İş adamı Gökmen ise bir dönem Kamlık Köyü Derneği Başkanlığını yaptığını belirterek, "Bizler burada Havza'nın bir temsilcisi olarak çalışmaktayız. Önceliğimiz Havza. Havza için yapılacak her türlü organizasyonun içerisindeyiz" ifadelerini kullandı.


Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Havza Belediye Başkanı İkiz'den işadamlarına ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 11 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Havza Belediye Başkanı İkiz'den işadamlarına ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı