SAKARYA HABERLERİ

Havuzdan balık yakaladılar

DHA
27.04.2017 - 17:11Son Güncelleme :
DHA

Aziz GÜVENER/ADAPAZARI(Sakarya), (DHA) - ADAPAZARI'nda, Kent Park'ta bulunan havuzun temizliği sırasında vatandaşların balık yakalamasına izin verildi. Vatandaşlar havuza oltalarını atarak balık yakalamanın keyfini çıkardı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından Kent Park'ta bulunan havuzun temizliği yapılırken balıkların tutulması için vatandaşlara izin verildi. Havuzun etrafında toplanan vatandaşlar oltalarını atarak balık tutmanın keyfini çıkardı. Belediye ekipleri ise havuzun temizliği sırasında 122 santim boyunda yayın balığı yakaladı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Recep Karamehmetoğlu havuzun temizliği sırasında balıkların tutulması için izin verdiklerini belirterek, "Kent Parkımızın içinde bulunan bu havuzu temizliyoruz. Temizlik esnasında buradaki balıkların tutalabileceğini ifade etmiştik. Bu sırada tam 122 santimlik 15 kilo ağırlığındaki balık Kent Park havuzunda tutuldu" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Havuzdan balık yakaladılar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 17 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Havuzdan balık yakaladılar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı