Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Havutçu Önder'i istiyor

Kayserispor’la karşılıklı olarak yollarını ayıran ve bonservisi elinde olan tecrübeli savunma oyuncusu Önder Turacı, Beşiktaş ve Trabzonspor’un gündeminde…

A.A.
SON GÜNCELLEME

Radyospor'dan Özgür Sancar'ın haberine göre Egemen Korkmaz’ın ardından savunmaya bir takviye daha yapmayı planlayan, Ersan Gülüm’ün bonservisi konusunda ise net bir sonuç alamayan Beşiktaş Yönetimi, maliyetsiz bir transfer olması açısından Önder Turacı’yı listesine aldı. Yöneticilerin, Kayserispor menajeri Süleyman Hurma’yı arayarak, milli futbolcunun takımdan neden ayrıldığını sorduğu, Hurma’nın ise, “Kayseri’ye uyum sağlayamadı. Anlaşarak ayrıldık” dediği ifade edildi. 

TAYFUR HAVUTÇU, ÖNDER’E OLUMLU BAKIYOR

Önceki gün teknik direktör Tayfur Havutçu ile Önder’in menajeri Doğan Ercan bir araya geldi.  Havutçu’nun, “Önder’i yüzde yüz istiyorum, takımımıza faydalı olabilecek bir oyuncu” dediği öğrenilirken, transferin gerçekleşmesi için yönetime olumlu rapor vereceği de öğrenildi.

TRABZONSPOR DA BAĞLANTIYA GEÇTİ

Bu arada Egemen’in Beşiktaş’a transferinin ardından Trabzonspor’un da dolaylı olarak Önder’le bağlantıya geçtiği bildirildi.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz