« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Havutçu gitsin mi kalsın mı

Beşiktaş’ın genç teknik patronunun kalıp kalmayacağı salı günü yapılacak oylama ile belli olacak. Yönetim içinden 2 üyenin yabancı hoca istediği belirtiliyor.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, önceki gün kulüp binasında yönetim kurulu ile bilgi alış verişi yaparken, yeni sezonda hangi teknik direktörle çalışmak istediklerini sordu. Gizli olarak yapılan görüşmede iki yönetici yabancı teknik adam getirilmesi konusunda görüş bildirdi. Genel Sekreter Fahrettin Curoğlu, Metin Keçeli, Sinan Vardar, Necip Sever ve diğer yöneticiler ise Tayfur Havutçu’nun kalması gerektiğini belirttiler.

Yabancı hoca ne yapacak?
Siyah beyazlı takıma Ziraat Türkiye Kupası’nı kazandıran genç teknik adama destek veren yöneticilerden Fahrettin Curoğlu, “Schuster’in ardından takımı yeniden canlandıran Tayfur Havutçu’ya herkes inandı” derken, Sinan Vardar da “Gelen yabancı teknik adam ne yapacak? Tayfur Hoca rakipleri tanıyor, takımı biliyor ve yönetimle ilişkisi mükemmel. Kupayı kazandırarak gelecekte de başarılı olacağını gösterdi” ifadelerini kullandı.

Başkan da ‘Havutçu’ diyor
Siyah beyazlılarda başkan Yıldırım Demirören de, Tayfur Havutçu’nun arkasında. Demirören, Havutçu’ya sonuna kadar inandıklarını vurgularken, teknik adam konusunu Eskişehirspor maçının ardından salı günü yapılacak yönetim kurulu toplantısında açık oylama ile karara bağlayacaklarını belirtti.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler