« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Havlickova ve Bauer İstanbul'a geldi

Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi takımlarından Fenerbahçe'nin yeni transferleri Aneta Havlickova ve Christina Bauer, İstanbul'a geldi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Sarı-lacivertli takımın yeni transferleri Fenerbahçe televizyonuna yaptıkları açıklamada, hedeflerinin iyi bir sezon geçirmek olduğunu dile getirdiler.

Çek oyuncu Havlickova, bu sezonun kendisi için farklı olacağını belirterek, "Daha önce Türkiye Ligi'ni çok fazla takip edemiyordum ama Fenerbahçe'yi iyi biliyordum. Fenerbahçe, Türkiye Ligi'nin güçlü ekiplerinden bir tanesi. Ben güzel bir sezon geçireceğimize inanıyorum.Takımımız çok iyi, kaliteli isimler var. Hedefimiz takım olarak iyi ve başarılı bir sezon geçirmek" dedi.

Yeni transferlerden Christina Bauer ise Fenerbahçe'yi iyi tanıdığını anlatarak, şunları söyledi:

"Tarihi olan bir kulüp. Sezon boyunca önemli işlere imza atacağımızı düşünüyorum. Marcello Abbondanza da çok iyi ve tecrübeli bir antrenör. Aynı zamanda takım içindeki her oyuncu da son derece kaliteli. Fenerbahçe forması giydiğim müddetçe, elimden gelenin en iyisini yapacağım. Bu sene CEV Cup'ta da mücadele edeceğiz. Bu da bizim için çok önemli. CEV Cup çok önemli bir organizasyon. Evet, güçlü takımların mücadele ettiği bir platform ama biz de iyi ve güçlü bir takımız. Elimizden geleni yapacağız."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler