« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Havamı atıyorum

Hakan Şükür, ‘‘Dünya Kupası'na katılma hakkı elde etmiş bir takımın oyuncusu olarak Inter'de başım dik dolaşıyorum. Lucescu, ‘Kapımız onlara açık demiş' Yeniden G.Saray'ın içinde görünmek çok güzel bir duygu’’ dedi.

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
GURUR DUYUYORUM

Uzun süredir Inter’de forma giyemeyen, ancak Avusturya'ya attığı golle yeniden moral bulan Hakan Şükür Hürriyet'e ilginç açıklamalarda bulundu. Hakan, ‘‘Oynamasam da önemli değil. Dünya Kupası'na katılma hakkı elde etmiş bir takımın oyuncusu olarak Inter'in soyunma odasına gururla giriyorum’’ dedi.

GÖĞSÜM KABARIK

İdmana bile artık bambaşka bir hava ile çıktığını söyleyen Hakan, ‘‘Burası Dünya Kupası'na gidemeyen futbolcularla dolu. Oysa benim artık başım dik, göğsüm kabarık. Ayrı bir rüzgarla yürüyorum. Neredeyse çatlayacaklar. Kendimle ve ülkemle gurur duyuyorum. Oynamasam da hiç önemi yok. Havamı atıyorum’’ diye konuştu.

GÜZEL ÇAĞRI

Diyarbakırspor maçından sonra Lucescu'nun yaptığı, ‘‘Okan, Emre, Ümit ve Hakan Şükür gibi G.Saray'dan giden futbolculara kapımız açık’’ çağrısının kendisini çok sevindirdiğini söyleyen Hakan, ‘‘Bu çağrı beni çok sevindirdi. Ve çok da gururlandırdı. G.Saray'ın içinde görünmek beni çok mutlu etti’’ dedi.

ZAMANI VAR

Yurt dışında yapacak çok şeyi olduğunu söyleyen Hakan sözlerini şöyle tamamladı: ‘‘Aradan 1.5 yıl geçmiş. Buna rağmen bir Rumen hocadan bunları duymak çok güzel. Bu çağrı beni çok gururlandırdı. Ancak şimdiden böyle olacak, şöyle olacak demek için erken. Ama dediğim gibi yeniden G.Saray'ın içinde görünmek çok güzel.’’

Bunları da Beğenebilirsiniz