KÜTAHYA HABERLERİ

Hatice Özgevrek: 1 Kasım, Türkiye İçin Yeni Bir Başlangıç Olsun

IHA
30.10.2015 - 12:51Son Güncelleme :

HATİCE ÖZGEVREK VE EKİBİ, SEÇİM ÇALIŞMALARINI PAŞAM SULTAN MAHALLESİ'NDE SÜRDÜRDÜ.

IHA

AK Parti Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Özgevrek, 1 Kasım seçiminin Türkiye için yeni bir başlangıç olması temennisinde bulundu.
Başkan Özgevrek, seçim çalışmalarını Kadın Kolları üyeleriyle birlikte Paşam Sultan Mahallesi’nde sürdürdü.
Halkın mutlaka sandık başına giderek oyunu kullanmasını isteyen Özgevrek, "7 Haziran seçimlerinden sonra Ülkenin düştüğü belirsizlikten çıkması bu ortamın ortadan kalkması için koalisyonsuz iktidara gelme vakti’dir. Türkiye’nin kaybedecek vakti yoktur.Vatanını ,milletini her şeyin üstünde tutan mesele memleket meselesi diyen, kararlı adımlarla büyük Türkiye yolunda yürümek, tek başına iktidara geçebilmek için AK Parti etrafında birleşme vakti’dir.Koalisyonsuz tek başına iktidara gelmek istikrar ve güven ortamının devamında büyük rol oynar. Geleceğimizi kirli mihraklara teslim etmeyelim. Şer odaklara değil milletin iradesine bağlı olalım. Bu ülke kolay kazanılmadı. Anadolu’nun her köşesinden emek var, kan var, can var. Bir olalım beraberliğimizi koruyalım.Ülkenin geleceğine hep birlikte sahip çıkalım.1 Kasım da sandığa gidilerek, yüce milletimiz iradesini gösterecektir.Seçim sandıkta kazanılır. Bu seçim vatan için düşünüp karar verme zamanıdır.1 Kasım seçimlerinin ülkemiz için hayırlı olmasını diliyor, tüm seçmenlerimizi sandığa davet ediyoruz" ifadelerini kullandı. (EFE)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Hatice Özgevrek: 1 Kasım, Türkiye İçin Yeni Bir Başlangıç Olsun hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 12 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hatice Özgevrek: 1 Kasım, Türkiye İçin Yeni Bir Başlangıç Olsun haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı