« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hatalarımızı telefi ettik

Beşiktaş Asbaşkanı Levnet Erdoğan, Beşiktaş’ın Manchester United’i yenerek sarsılan prestijini telafi ettiğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Radyospor’da Aydın Cingöz ile Haber Aktif programına katılan Erdoğan, “Bu galibiyetin üç önemli yanı var. Avrupa’da ki şanssızlığımızı kırdık, daha önce sarsılmış olan prestijimizi telafi ettik ve oynayacağımız CSK maçı öncesi önemli bir avantaj yakaladık. CSK Moskova’yı yenecek güçte bir takıma sahibiz. Kendi seyircimiz önününde CSK‘yı farklı bir skorla yenerek Avrupa’da yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

ESKİ GÜNLERE DÖNDÜK

Lige ve Avrupa Kupalarına kötü başladıklarını ifade eden Erdoğan, “Çifte kupanın sağladığı başarının ardından bir sarsıntı yaşadık ama toparlandık. İyi maçlar oynuyoruz. Takım düzeldi, oturdu, iyi yoldayız ve bunun neticeye yansıtıyoruz. Geçen yıl arkadan gelerek şampiyon olduk bu yılda takım aynı şekilde çok iddialı bir noktaya geldik” diye konuştu.

RÜŞTÜ HER ZAMAN İYİ

Milli kaleci Rüştü Reçber’in Manchester United galibiyetinden en önemli rolü oynadığını söyleyen Erdoğan, “ Rüştü her zaman iyi kaleci. Bazı maçlarda baskı altında kalıyordu. Büyük maçlarda sıkıntılar yaşıyordu ama dün akşam galibiyetin en önemli mimarı oldu” şemlinde konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.