Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hata lüksümüz yok

Beşiktaş Teknik Direktörü, "Antalyaspor hızlı forvetlere sahip. Takım oyunu sergilemek zorundasınız. Kesinlikle riskli oynama hakkınız yok. Sizlerin yapacağı en ufak hata takımı etkiler, oyundan düşürür" dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Mustafa Denizli dünkü antrenmanda siyah beyazlı takımın defans oyuncuları Zapotocny, İbrahim Toraman, Serdar Kurtuluş, Ali Tandoğan, İbrahim Üzülmez, Seric ve Sivok ile özel bir görüşme yaptı, uyarılarda bulundu. Denizli "Antalyaspor hızlı forvetlere sahip. Takım oyunu sergilemek zorundasınız. Kesinlikle riskli oynama hakkınız yok. Orta alandaki arkadaşlarınızı rahatlatmak için basit ve gösterişsiz oynayın" dedi.

Cisse’den yararlanın

Siyah beyazlı takımın orta alanda çoğalmasının defanstan çıkacak çabuk toplara bağlı olduğunu da sözlerine ekleyen teknik patron, "Güçlü ve teknik yönü yüksek oyunculara sahibiz. Bu nedenle sağ ve sol kanatlarla kolay iletişim kurmanız gerek. Sürekli hareket halinde olmanızı istiyorum. Özellikle Cisse’den faydalanmanızı istiyorum. Paslaşma oranınızı arttırmalısınız. Maç içinde konsantrasyonunuzu kesinlikle kaybetmemelisiniz. Sizlerin yapacağı en ufak hata takımı etkiler, oyundan düşürür. O yüzden hata yapma lüksünüz yok. Görevinizin önemini iyi bilin" dedi.

Beklentiler belli

Beşiktaş’ın hedefinin ne olduğunu iyi bildiğini ve buraya gelirken bunu gerçekleştirecek bir kadroya sahip olduğunu iyi bildiğini belirten Mustafa Denizli, "Beşiktaş takımı öncelikle rakip ayrımı yapmamalı. Antalyaspor’u küçümsediğimiz an hata yapma oranımız yükselir. Beşiktaş taraftarlarının ve yönetiminin beklentisi belli. Sizler bunu gerçekleştirmek için sahada var gücünüzle çalışmalısınız. Herkes görevini en iyi şekilde yaparsa hiçbir sorun yaşamayız. Ve hedeflerimize adım adım ilerleriz. Bu kadronun başaramayacağı bir şey yok" diye konuştu.

Hata lüksümüz yok

Fotoğraf: Emre OKTAY

DELGADO’SUZ İDMAN

LİG lideri Beşiktaş, Antalyaspor maçının hazırlıklarını sürdürdü. Antrenmana, üst solunum yolu enfeksiyonu geçiren Matias Delgado ile sakatlığı süren Gökhan Zan katılmadı.

 

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler