« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hata bizde

Beşiktaş’ın genç yıldızı, “Maçlarda bireysel hatalar yüzünden sonuca gidemedik. Telafisi mümkün hareketler bunlar. Oturmuş bir kadromuz var. Şampiyonlukta F.Bahçe ve G.Saray’a oranla daha avantajlıyız” dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

SEZONA kötü başlayan son şampiyon Beşiktaş’ın üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Sergilenen futboldan yapılan transferlere kadar birçok konuda masaya yatırılan siyah beyazlıların genç yıldızı Serdar Özkan, hem öz eleştiri yaptı, hem de ilerisi için umutlu konuştu.
“Mustafa Denizli hedeflerin adamıdır. Ne zaman ne yapacağını çok iyi bilir” diyerek sözlerine başlayan Serdar, şunları söyledi:
“Hocamızın sistemini uygulamak için savaşıyor ve mücadele ediyoruz. Bizlerden kaynaklanan bireysel hatalar yüzünden sonuca gidemedik. Telafisi mümkün hareketler bunlar. Bunu da zamanla aşarak yolumuza devam edeceğiz.  

Çok kötü değiliz

Hedeften asla sapmadık. Takımda Beşiktaş forması giyen her oyuncunun bir özelliği vardır. Beşiktaş formasının ağırlığını hepimiz iyi biliyoruz. Onun için de çok çalışıyoruz. Sezon başından bu yana sergilediğimiz futbol çok eleştirilecek kadar kötü değil. Yalnızca gol yollarında sıkıntı çektik. Zaman zaman da şanssız olduk. Önemli olan hedefe giden ortamı oluşturmaktır. Biz bu havayı yakalamaya çalışıyoruz.”

Sabırlı olsunlar

Geçen yıl elde ettikleri şampiyonluğu bu sene de alacak güce sahip olduklarını açıklayan Beşiktaşlı oyuncu, “Oturmuş bir kadromuz var. Şampiyonlukta F.Bahçe ve G.Saray’a oranla daha avantajlıyız. Beşiktaş’ın gücünü göstereceğimize inanıyorum. Yeter ki taraftarlarımız sabırlı olsun, bize destek versin” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler