« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hastayım öpmeyin

G.Saray kafilesi Bursa’ya geldi, taraftarlar sevgi gösterisinde bulundu. Kaptan, “Arda ağabey seni bir kez öpebilir miyiz?” diyen dört miniğin teklifini kabul etmedi, direkt otele gitti.

Adem KABAYEL
SON GÜNCELLEME

G.SARAY’da geçtiğimiz hafta domuz gribine yakalanan ve H1N1 virüsünü yenerek iyileşen Arda Turan, tedbiri elden bırakmıyor. Kendine çok iyi bakan ve bugünkü maça hırsla hazırlanan kaptana, Bursa’da da minik hayranları büyük ilgi gösterdi.
Yıldız oyuncuya çiçek verip, formalarını imzalatan ve fotoğraf çektiren miniklerin “Öpücük” isteği reddedildi. Gribal rahatsızlığını yeni atlatan milli futbolcu, “Arda ağabey seni bir kez öpebilir miyiz?” diyen dört miniği düşünerek, “Hayır, öpmeyin hastayım. Daha yeni düzeldim” yanıtı verdi.
Ayrıca dünkü Bursa yolculuğunda Elano ve Kewell’ın neşeli tavırları arkadaşlarını da güldürdü. Brezilyalı futbolcu Bursa’ya gelindiği sırada feribottan inerken Avustralyalı futbolcunun beline sarılarak, “Seni denize atarım Harry” diyerek arkadaşlarını güldürdü.
Başkan yalnız bırakmadı
Kafilede Hary Kewell’ın ağabeyi, başkan Adnan Polat, yöneticiler Haldun Üstünel, Murat Yalçındağ ve Adil Emecan yer aldı. Öte yandan bugün Başkan Adnan Polat ve yöneticiler saat 13.00’da basınla bayram yemeğinde buluşacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz