Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Hastaneye getirilen mahkum 2'si asker 3 kişiyi silahla yaralayıp firar etti

  Tahsin GÜNER - Muhammet BAYRAM / ANKARA (DHA)
  07 Temmuz 2015 - 11:17Son Güncelleme : 07 Temmuz 2015 - 15:48

  Ankara Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndan Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen mahkum, 2'si asker 3 kişiyi yaraladıktan sonra firar etti. Yaralanan 3 kişi hastane tedavi altına alınırken firar eden mahkumun yakalanması için operasyon başlatıldı. Firar olayı ile ilgili hastane önünde bekleyen bir kadının poşet içindeki silahı mahkum Eyüp E.'ye verdiği ortaya çıktı.

  Ankara Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda kalan mahkum Eyüp E. sağlık kontrolü için sabah saatlerinde Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi. Mahkum Eyüp E., kendisine engel olmak isteyen 2 asker ile 1 vatandaşı silahla yaraladıktan sonra firar etti. Yaralanan bir Uzman Çavuş, bir er ve bir vatandaş hastanede tedavi altına alınırken firar eden mahkum Eyüp E.'nin yakalanması için operasyon başlatıldı.


  FİRAR EDEN MAHKUM GÜVENLİK KAMERASINDA / Foto Galeri

  Hastaneye getirilen mahkum 2si asker 3 kişiyi silahla yaralayıp firar etti

  FİRAR EDEN MAHKUM İÇİN POLİS OPERASYON BAŞLATTI

  Firar eden mahkum Eyüp E.'nin yakalanması için polis ekipleri şüpheli araçları durdurarak kimlik kontrolü yaptı. Mahkum Eyüp E.'nin yakalanması için operasyon sürüyor.

  Hastaneye getirilen mahkum 2si asker 3 kişiyi silahla yaralayıp firar etti

  HASTANE ÖNÜNDE BEKLEYEN KADIN POŞET İÇİNDE SİLAH GETİRMİŞ

  Firar olayı ile ilgili hastane önünde bekleyen bir kadının poşet içindeki silahı mahkum Eyüp E.'ye verdiği ortaya çıktı. Mahkum Eyüp E.'nin silahı aldıktan sonra 3 kişiyi yaralanması sırasında silahı getiren kadının olay yerinde kaçtığı öğrenildi. Olayın hemen ardından polis telsizlerinden ''Mahkum Uzman Çavuş'un silahını aldı'' anonsu yapılmıştı.

  FİRAR ANI KAMERADA

  Mahkum Eyüp E.'nin 2'si asker 3 kişiyi silahla yaraladıktan sonra firar etmesi güvenlik kamerasına saniye saniye sakladı. Kelepçeli olan ellerinde silah olan Eyüp E. 2 askeri yaralandıktan sonra hızla olay yerinden kaçıyor. Diğer güvenlik görevlileri ise Eyüp E.'yi yakalamak için peşinden koşuyor.


  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı