MERSİN HABERLERİ

Hastanede Yangın Tatbikatı

IHA
30.10.2015 - 14:24Son Güncelleme :

MEDİCAL PARK TARSUS HASTANESİ’NİN KALİTE ANLAYIŞI ÇERÇEVESİNDE DÜZENLEDİĞİ YANGIN TATBİKATI HEYECANLI DAKİKALARA SAHNE OLDU.

IHA

Medical Park Tarsus Hastanesi’nin kalite anlayışı çerçevesinde düzenlediği yangın tatbikatı heyecanlı dakikalara sahne oldu. Tarsus Belediyesi itfaiye ekipleri ile hastane personelinin katıldığı tatbikatta, olası bir yangında neler yapılması gerektiği uygulamalı olarak canlandırıldı.
Tatbikat gereği, hastane çalışanları, hastalar ve yakınlarının nasıl tahliye edilmesi gerektiği eğitim verilerek anlatıldı. İtfaiye ekipleri ayrıca bahçede önlem aldıktan sonra söndürme çalışmalarını canlandırdı. Hastaları rahatsız etmeden gerçekleştirilen tatbikatta personele eğitim de verildi. Mersin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Eğitim Şube Müdürü Serkan Ongun’un verdiği eğitimin ardından başarılı geçen tatbikat, hastane yakınlarını ziyarete gelenler tarafından da ilgiyle izlendi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Hastanede Yangın Tatbikatı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 14 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hastanede Yangın Tatbikatı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı