AYDIN HABERLERİ NAZİLLİ HABERLERİ

Hastanede HAP eğitimi

DHA
11.01.2018 - 11:45Son Güncelleme :
DHA

AYDIN'ın Nazilli ilçesindeki Nazilli Devlet Hastanesi'nde, hastane afet ve acil durum planlaması (HAP) uygulayıcı eğitimi verildi.

Nazilli Devlet Hastanesi'ndeki HAP eğitimine; Başhekim ve Yönetici Opr. Dr. Şafak Çalışkan başta olmak üzere hastane yöneticileri ve hastane birim sorumluları katıldı. Aydın İl Sağlık Müdürlüğü Eğitim Şubesi'nde görevli Mehmet Yılmaz, Adnan Koçak ve İsmail Çelebi, Nazilli Devlet Hastanesi Eğitim Salonu'ndaki programda, HAP kapsamında meydana gelebilecek olası bir doğal afet kapsamında yapılması gerekenleri anlattı.

Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi ve Yöneticisi Opr. Dr. Şafak Çalışkan, "Meydana gelebilecek olası olaylar ve tabii afetler karşısında hazırlıklı olmalıyız. Bunun için HAP uygulayıcı eğitimlerimizi düzenli bir şekilde yöneticiler ve birim sorumlularımız olarak almaktayız. Hastanemize gelen Aydın İl Sağlık Müdürlüğü Eğitim Şubesi'nde görevli eğitimci arkadaşlarımızdan, HAP eğitimlerimizi aldık" dedi.

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ (Aydın), (DHA)

FOTOĞRAFLI

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Nazilli haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Nazilli haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Hastanede HAP eğitimi haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı