ANKARA HABERLERİ

Hastanede darp iddiası

Hasan POLAT/DHA
29.03.2016 - 16:05Son Güncelleme :

Kazan’da yaşayan, ‘temizlik takıntısı’ nedeniyle Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Psikiyatri bölümünde yatarak tedavi gören 42 yaşındaki Gülşen B.’nin, servisteki bir başka hastanın saldırısına uğradığı iddia edildi.

Hasan POLAT/DHA

B.’nin ailesinin iddialarına göre, hava almak için hastane koridorunda dolaşan Gülşen B.’ye aynı serviste yatan 17 yaşındaki E.Y. adlı hasta saldırdı. Gülşen B.’nin bogazını sıkan E.Y. elindeki tükenmez kalem ile göz bölgesine saldırdı. İmdat çığlıkları üzerine olaya müdahale eden servis görevlileri, Y.’yi uzaklaştırdı. Eşinini saldırıya uğradığını, hastaneye gittiğinde öğrenen Yusuf B., eşinin gözlerini açamadığını, doktorların kendisine verdiği bilgilerin de yanılıtıcı olduğunu savundu. Yusuf B. şunları söyledi: “Saldırgan yan odada kalmaya devam ediyor. Hiçbir güvenlik önlemi yok. Eşim çok korkuyor ve biran önce hastaneden çıkmık istiyor. Hastane yetkilileri bizle ilgilenmedi. Şikayetçi olmak üzere rapor almak istedik, bizi akşama kadar oyaladılar. Sonrasında da iki farklı rapor düzenlendi.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Hastanede darp iddiası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 16 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hastanede darp iddiası haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı