Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Hastane önündeki ölüme 3 gözaltı

  A.A
  09.10.2008 - 16:03 | Son Güncelleme: 09.10.2008 - 16:03

  Karaman'da bir kişinin hastane önüne yaralı olarak bırakılmasından sonra ölmesiyle ilgili olarak 3 kişi gözaltına alındı.

  Alınan bilgiye göre, olayı gören tanıkların ifadelerinden yola çıkan polis, cinayetle ilgili olarak beyaz renkli bir otomobilin peşine düştü.

  Ölen Mehmet Ali Öcal'ın (24) merkeze bağlı Çakırbağ köyünde oturduğunu öğrenen polis, bölgedeki beyaz renkli otomobilleri taradı. Yapılan araştırmanın ardından polis, beyaz renkli otomobili bulunan Ali T'yi gözaltına aldı. Ali T'nin sorgusunun ardından Durmuş K. ve Hüseyin D. de yakalandı.

  İddialara göre, çobanlık yaparak geçimini sağlayan Durmuş K, karısıyla ilişkisi olduğundan şüphelendiği Ali T'yi bir süre önce uyardı.

  Dün gece saatlerinde de Ali T, arkadaşları Mehmet Ali Öcal ve Hüseyin D, korkutma amacıyla dolmuş durağında bekleyen Durmuş K'yi darp etti. Bu sırada Durmuş K, üzerinde taşıdığı bıçakla Mehmet Ali Öcal'ı yaraladı.

  Ali T, arkadaşı Hüseyin D. ile birlikte yaralı olan Bayram Ali Öcal'ı otomobille Karaman Devlet Hastanesini önüne bıraktıktan sonra kaçtı.

  Bıçakla ağır yaralanan Mehmet Ali Öcal, bir otomobille Karaman Devlet Hastanesi önüne bırakılmış, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamamıştı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı