Gündem Haberleri

  Hastane koridorundaki cinayete tutuklama

  A.A
  03.05.2011 - 14:08 | Son Güncelleme:

  Bartın'da eşiyle ilişkisi olduğunu iddia ettiği arkadaşını hastanede bıçaklayarak öldüren zanlı, tutuklandı.

  Bartın Devlet Hastanesine sağlık raporu almak için gelen arkadaşı Murat Yılmaz'ı eşiyle ilişkisi olduğundan şüphelenmesi üzerine dün bıçaklayarak öldüren H.D'nin (31), Bartın İl Emniyet Müdürlüğündeki sorgusu tamamlandı.

  Adliyeye sevk edilen H.D, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

  Yılmaz ile aile dostu oldukları bildirilen H.D'nin yaklaşık 3 ay önce cep telefonundaki bir mesajdan şüphelendiği ve eşini takip etmeye başladığı iddia edildi.
  H.D'nin daha önce darbettiği ve polis tarafından sığınma evinde gözetim altında tutulan eşi A.D'nin de sağlık raporu almak için Yılmaz ile aynı gün hastaneye gideceği ancak emniyet güçlerinin olası bir saldırıya karşı kadına izin vermediği öğrenildi.

  Özel bir şirkette şoför olarak çalışan H.D.(31), yaklaşık 1 hafta önce eşi A.D'yi, Esentepe Mahallesi Karayolları Kavşağı mevkisinde arkadaşı Murat Yılmaz'ın otomobilinde görmüş, bunun üzerine ikisini de darbetmişti. A.D. ve Yılmaz, Bartın Devlet Hastanesine kaldırılmalarının ardından bir süre sonra taburcu edilmişti. H.D. dün rapor almak için Bartın Devlet Hastanesine geleceğini öğrendiği Yılmaz'ı hastane koridorunda bıçaklayarak öldürmüştü.

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı