TOKAT HABERLERİ

Hastalara Moral Verdiler

IHA
27.10.2015 - 13:08Son Güncelleme :

Medical Park Tokat Hastanesinde hasta hakları günü dolayısı ile hastalara çiçek takdim edildi.

IHA

Medical Park Tokat Hastanesi’nde Hasta Hakları Günü dolayısı ile hastalara çiçek takdim edildi.
Hasta Hakları Günü nedeniyle Medical Park Tokat Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Şehadet Özden ve Kalite ve Hasta ilişkileri Müdürü Sedat Ulus, Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Meryem Aydın, Hasta hizmetleri Müdürü Nagehan Kayalar, Pazarlama ve İletişim Müdürü Bülent Kaynar Medical Park Tokat Hastanesi’nde yatan tüm hastaları ziyaret ederek çiçek takdim etti. Ziyaretlerde ayrıca hastalara hasta hakları kitapçığı hediye edildi. Polikliniklere muayeneye gelen hastalara da Medical Park Tokat Hastanesi yönetimi çiçek takdim ederken, Hasta Hakları Müdürü Sedat Ulus hasta hakları konusunda bilgilendirme yaptı.
Medical Park Özel Tokat Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Şehadet Özden Medicalpark Sağlık Grubu’nda 2007 yılında yönetim kurulu başkanının onayı ile Kalite ve Hasta İlişkileri Direktörlüğü’nce Hasta Hakları ve Sorumlulukları Bildirgesi’nin yürürlüğe girdiğini ifade ederek, "Bu doğrultuda hasta hakları bölümümüzün ve biz hastane yöneticilerinin öncelikli amacı hasta ve yakınlarımızın sorunlarının çözümünde onları memnun ederek kurumdan gönderme üzerine işlemektedir Hastalarımız ve yakınları sağlık sorunlarına hastanelerimizde çözüm ararken, kimi zaman sağlık çalışanlarımız ile kimi zamanda sistemden kaynaklanan sorunlar ile mücadele vermektedirler" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tokat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tokat ilinden Hastalara Moral Verdiler hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 13 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hastalara Moral Verdiler haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı