« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hasta ayağa kalkıyor

Hagi, futbolcularının Beşiktaş maçındaki performansının umut verdiğini belirterek, ‘Uyuyan ruhu harekete geçirdik’ dedi.

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
G.saraylı futbolcuların Beşiktaş derbisinde sergiledikleri futbol, camiaya umut, teknik heyete de moral verdi. Teknik Direktör Gheorghe Hagi ile yardımcısı Metin Yıldız, ‘Bugüne kadar uyuyan ruhu harekete geçirdik. Hasta ayağa kalkıyor’ diyerek, sergilenen futboldan memnuniyetlerini dile getirdi. Futbolcularının mücadele arzusunun kendisi için galibiyet kadar önemli olduğunun altını çizen Hagi, ‘Sahada gördüğüm Galatasaray beni tatmin etti. İyi yoldayız, bunun kanıtını gördüm. Şimdi işimiz bu takımı daha iyi hale getirmek’ dedi. Affedilerek takıma dönen Bülent, Arif, Baliç ve Hakan Ünsal’a da değinen Hagi, ‘Kendileri kadro dışı kaldıkları dönemde bile sessiz kalıp Galatasaraylılık geleneğinin dışına çıkmadı. Bu kulübe hizmet etmeye devam edecekler’ ifadesini kullandı.

Kavga değil şaka

G.SARAYLI Ümit ile Batista, geçtiğimiz günlerde bir antrenmanda yaptıkları şakalaşmayı 'kavga ettiler' diye yansıtan bazı mensuplarından intikamlarını ilginç bir biçimde aldı. Dünkü idmanda kavga edecekmiş gibi birbirlerinin üzerine yürüyen iki futbolcu, aniden gazetecilere dönerek, ‘‘Şaka, şaka’’ diye bağırdı.

Bunları da Beğenebilirsiniz