DİYARBAKIR HABERLERİ

Haşimi’ye Yoğun İlgi

IHA
27.10.2015 - 11:38Son Güncelleme :

DİYARBAKIR BAĞIMSIZ MİLLETVEKİLİ ADAYI SEYYİT HAŞİM HAŞİMİ, PARTİLERİN BİR EKSİK BİR FAZLA MİLLETVEKİLİ ALMASININ BİR ŞEYİ DEĞİŞTİRMEYECEĞİNİ AMA KENDİLERİNİN ÇOK ŞEYİ DEĞİŞTİREBİLECEKLERİNİ İFADE ETTİ.

IHA

Diyarbakır bağımsız milletvekili adayı Seyyit Haşim Haşimi, partilerin bir eksik bir fazla milletvekili almasının bir şeyi değiştirmeyeceğini ama kendilerinin çok şeyi değiştirebileceklerini ifade etti.
Diyarbakır bağımsız milletvekili adayı Seyyit Haşim Haşimi, seçim çalışmalarına tam gaz devam ederken, halkın yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Seçim çalışmaları kapsamında kent merkezi başta olmak üzere köy ve mezra ziyaretlerini hızlı bir şekilde sürdüren Haşimi, gittiği her yerde vatandaşın teveccühü ile karşılaşıyor. Haşimi, siyasi partilerin çeşitli vaat ve sloganlarla seçime hazırlandıklarını ancak önemli olanın inandırıcı olmak olduğunu belirterek, “Siyasi partilerin ilimizde bir eksik veya bir fazla milletvekili alması bir şeyi değiştirmez. Halktan alacağımız destek ile çok şeyi değiştirebiliriz. Alternatifsiz değilsiniz hep birlikte alternatif olabiliriz. Çaresiz değilsiniz hep birlikte çare olabiliriz” dedi.
“SORUNLAR DÜRÜST BİR SİYASETLE ÇÖZÜLÜR”
Türkiye’nin kanayan yaralarının sarılması bağlamında tek çözümün dürüst bir siyaset anlayışı ile olabileceğini vurgulayan Haşimi, “Türkiye’nin sorunları yıllarca yanlış politikalar nedeniyle bir türlü çözülemedi. Benim milletvekilliği yaptığım dönemde Türkiye’nin en can alıcı sorunları olan Kürt sorunu ve başörtüsü yasağının çözümü için ne gerekiyorsa yaptım. Bundan sonrada yapmaya devam edeceğim” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Diyarbakır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Diyarbakır ilinden Haşimi’ye Yoğun İlgi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 11 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Haşimi’ye Yoğun İlgi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı