Gündem Haberleri

  Haşim Bayram'ın durumu kritik

  Kerem PULGAT/KONYA (DHA)
  13.02.2006 - 09:01 | Son Güncelleme:

  Beyin kanaması geçiren Kombassan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Bayram'ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu ve yaşam destek ünitesinde olduğu bildirildi.

  Dün saat 20.00'de damadı ve holdingin başkan yardımcısı olan Adnan Şahin ile holdinge ait Afra Alışveriş Merkezi'ni gezdiği sırada yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması geçiren Haşim Bayram, önce Özel Selçuklu daha sonra da Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürüldü. İlk muayenesinde yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması geçirdiği tespit edilen Bayram'ın yoğun bakım ünitesinde tutulduğu bildirildi.

  Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr, Alper Yosunkaya, Bayram'ın halen yoğun bakımda ve yaşam destek ünitesine bağlı olarak yaşadığını belirterek, “Önümüzdeki 3 gün Bayram'ın yaşamı için çok kritik. Halen yaşam destek ünitesine bağlı olarak yaşıyor. Şu anda ikinci bir beyin kanaması geçirme ihtimali olduğu için uyutuluyor. Hayati tehlikesi halen sürüyor” dedi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı