« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hasan Şaş'a cezanın nedeni mimikleri mi

Hakem Abdullah Yılmaz'ın, Futbol Federasyonu'na gönderdiği raporda "Galatasaray'ın yardımcı antrenörü Hasan Şaş, el kol hareketlerinin yanı sıra jest ve mimiklerle taraftarı tahrik etmiştir" cümleleri yer aldı.

Kadir ÇETİNÇALI, İstanbul-DHA
SON GÜNCELLEME

Galatasaray, Kayserispor galibiyeti ile haftayı hasarsız kaparken, geçen hafta içinde oynadığı Gaziantepspor maçının olumsuz etkilerini ise hala yaşıyor. Gaziantepspor maçında hakem Abdullah Yılmaz'ın tartışılan kırmızı kartları ile Kayserispor deplasmanında oynayamayan Servet ile Sabri'nin yanısıra sarı kırmızılı kulüpte cezaların devamı gelecek gibi. Hakem Abdullah Yılmaz'ın raporu ile disiplin kuruluna sevkedilen Galatasaray'ın yardımcı antrenörü Hasan Şaş'ın hakkındaki raporda ise ilgi çekici tespitler yer alıyor. Abdullah Yılmaz'ın, Futbol Federasyonu'na gönderdiği raporda "Galatasaray'ın yardımcı antrenörü Hasan Şaş, el kol hareketlerinin yanısıra jest ve mimiklerle taraftarı tahrik etmiştir" cümleleri yeraldı.

Bu rapor üzerine Hasan Şaş'tan savunma isteyen Futbol Federasyonu, Şaş'tan savunmayı aldıktan sonra verilecek ceza hakkında nihai karar alınacak.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz