« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hasan Şaş en az 3 hafta yok

Galatasaray Kulüp doktoru Serhan Kurtulmuş, dün akşam oynanan İstanbulspor karşılaşması sonrasında yaşanan olayda atardamarını kesen Hasan Şaş'ın devreyi kapattığı açıkladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

 Kurtulmuş, bu futbolcunun ameliyat sonrasında kolunun alçıya alındığını ifade ederek, "Hasan 3-4 hafta sahalardan uzak kalacak. Yani devreyi kapattı. Kendisine eli alçılı olmasına rağmen fizik kondisyon idmanı yaptırmaya çalışacağız. Hasan, bu akşam ya da yarın taburcu olacak" dedi.

KARAN-SERGEN OYNAYABİLİR

Sakatlıkları bulunan Sergen ve Ümit Karan'ın, FC Barcelona ile hafta içinde oynanacak Şampiyonlar Ligi maçında oynama ihtimallerinin bulunduğunu ifade eden Dr. Kurtulmuş, "Sergen'in İstanbulspor maçından önce MR'ını çektirdik. Sağ dizinde ezilme tespit etmiştik. Bu oyuncumuz dünkü maçta dizinde ağrı hissetti. Tedavisini sürdüreceğiz. FC Barcelona maçına kadar iyileştirmeye çalışacağız, oynama ihtimali var." dedi.

Ümit'in durumunun Sergen'e oranla daha iyi olduğunu kaydeden Dr. Serhan Kurtulmuş, bu futbolcunun yarın çalışmalara başlayacağını ve FC Barcelona maçında oynayabileceğini sözlerine ekledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler