« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hasan Kabze ve Fevzi G.Saray'da

Galatasaray, Çanakkale Dardanelspor'dan Hasan Kabze ve kaleci Fevzi Elmas ile sözleşme imzaladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray, İkinci Lig (A) Kategorisi ekiplerinden Çanakkale Dardanelspor'un golcüsü Hasan Kabze ile sözleşme imzaladı.

Hasan Kabze, Ali Sami Yen Stadı Şeref Salonu'nda yönetici Şükrü Ergün ve menajeri Erdinç Şehit'in de bulunduğu törenle, kendini 3.5 yıllığına sarı-kırmızılı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Ergün, törende yaptığı konuşmada, Hasan Kabze'nin, teknik direktör Hagi'nin transfer listesinin en başında bulunduğunu ifade ederek, ”Hagi, sportif kalitesiyle kendisini çok takdir ediyor. Biz de Hasan'ı izledik. Aile yaşamı ve karakteriyle Galatasaray'a uygun bir oyuncu” diye konuştu.

Hasan'ın, idealleri olan bir futbolcu olduğunu da kaydeden yönetici Ergün, kendisinin ileride daha da parlayacak yıldızlardan biri olduğunu söyledi.
  
HASAN: “SEVDİĞİM BİR KULÜBE GELDİM”

  
Hasan Kabze ise burada kendisine verilen değere en iyi biçimde karşılık vereceğini vurgulayarak, “Sevdiğim bir kulübe geldim” dedi.

KALECİ FEVZİ DE G.SARAY'DA
Yönetici Ergün, bugünün Galatasaray'da imza günü olduğunu ifade ederek, “Fevzi, hepimizin bildiği gibi Türk futbolunun genç yeteneklerinden birisi. Fevzi, yalnızca spor perforanmansıyla değil, efendiliği ve yaşam tarzıyla da Galatasaray'a layık bir futbolcu. Bu şekilde de devam edeceğine olan inancım sonsuz” dedi.

Galatasaray'da olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu anlatan Fevzi ise takımla birlikte 1 aydır antrenmanlara çıktığını vurgulayarak, ”Şu anda çok heycanlıyım. Böyle güzel bir ortamda ve büyük bir camiada bulunduğum için çok mutluyum. Herkese teşekkür ederim” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler