« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hasan Ahmet nikah tazeledi

Trabzonspor'da genç oyuncu Hasan Ahmet Sarı'nın sözleşmesi 5 yıl uzatıldı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen törene Genel Sayman Temel Kazancıoğlu ve Gençlik Geliştirme Merkezi Koordinatörü Sadi Tekelioğlu katıldı.

İmza töreninde konuşan Kazancıoğlu, Hasan Ahmet Sarı'nın genç ve gelecek vadeden bir oyuncu olduğunu belirterek, “Trabzonspor olarak geleceğimizde alt yapıdan gelen oyuncuların çok önemli rol oynayacağı inancındayız. Değerli hocamız Şenol Güneş ve altyapıdaki hocalarımızın bu şekilde daha birçok genci A takıma katması hepimizin dileği. Genç kardeşimizin başarılı olmasını canı gönülden istiyoruz ve ondan çok şey bekliyoruz” dedi.

Tekelioğlu ise altyapıdan A takıma yükselen oyuncu sayısının artmasını temenni ettiklerini dile getirerek, “A takımdaki oyuncu sayısına göre altyapıdaki başarı veya başarısızlık değerlendirilir. Ama bizim pilot takımımızda altyapıdan gelen birçok oyuncu var. Şu anda tüm gücümüzle pilot takımımızı takviye ederek daha sonraki yıllarda A takıma yükselmelerini arzu ediyoruz. Hasan Ahmet Sarı, geçen yıldan bu yana önemli mesafe kaydetti ve altyapıdan son yıllarda çıkan önemli oyunculardan biri” diye konuştu.

Genç futbolcu Hasan Ahmet Sarı ise imza atmanın mutluluğunu yaşadığını kaydederek, “Trabzonspor bünyesi altında sözleşme yeniliyorum. İnşallah A takımın başarılarına benim de katkım olur. Bizde çok emeği geçen Sadi hocama teşekkür ediyorum” dedi.

Hasan Ahmet, daha sonra sözleşmeyi imzaladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz