« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Harun ve Haluk 1 yıl daha Ülker'de

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Pota'nın son şampiyonu Ülkerspor, iç transferde Harun Erdenay ve Haluk Yıldırım sözleşme yeniledi. (A) MilLİ Basketbol Takımı'nın kamp hazırlıklarına başlaması nedeniyle Crown Plaza'da gerçekleştirilen imza töreninde basketbolcular kendilerini 1 yıl daha Ülkersporlu yapan sözleşmelere imza attılar. yıllık sözleşme imzaladı.

İmza töreni sonrası konuşan Ülkerspor Kulübü Genel Menajeri Lütfi Arıboğan, kulübün kurulmasından itibaren kadrolarında yer alan takım kaptanları Harun ve Haluk ile yeniden anlaştıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Lütfi Arıboğan, yeni sezon için kadro kurma hazırlıklarına başladıklarını belirterek, "Haluk ve Harun takımımızın temel taşlarından. Türkiye ve Avrupa'da iddiamızı sürdürmek için her iki oyuncuyla da anlaşmak istiyorduk. Kulüp olarak biz iyiniyet gösterdik.Onlar da aynı niyetle yaklaşınca, sözleşme imzalamış olduk" dedi.

Harun Erdenay ise 7 yıldır görev yaptığı kulüpte, 1 yıl daha oynayacağı için mutlu olduğunu ifade etti. Şampiyon olmalarının ardından hedefin daha da büyüdüğünü kaydeden Harun, "Gelecek sezon şampiyonluğu korumak istiyoruz. Bunun yanında Avrupa'da da daha başarılı olmak amacındayız" diye konuştu. (aa)


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler