« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Harry Ada’ya dön

Sarı kırmızılı kulüple henüz sözleşme yenilemeyen Avustralyalı yıldızın eşi, futbolcunun İngiltere’ye dönmesini istiyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY’a adım attığı günden bu yana profesyonelliği ve iş disiplini ile herkesi kendine hayran bırakan Harry Kewell’ın, sarı kırmızılı kulüple nikah tazelemesini herkes dört gözle bekliyor. Ancak kapıda bekleyen önemli bir tehlike var. Kewell G.Saray’da mutlu, yönetim de Avustralyalı’dan memnun olsa bile eşinin İngiltere’ye dönmesinden yana olduğu ortaya çıktı.

İngiltere’de yaşayan ve ülkesindeki dizilerde aktristlik yapan Sheree Muphy’nin çocukları ile çok az vakit geçirdiği, geçen yıl yaşanan hırsızlık olayı nedeniyle de eşinin Ada’ya dönmesinden yana olduğu öğrenildi. Kewell da 2 ay önce Qantas Socceroo dergisine ailesine duyduğu özlemi açık bir dille anlatmış ve “Onları tabii ki çok özlüyorum. Normalde üç çocuğumu havalara atıp tutacakken, burada günde iki antrenman yapıyorum” demişti.

Bu arada Galatasaray’ın taraftar forumlarında da “Bir taraftar ricası: Kewell ile sözleşme yenilensin” gibi ifadeler kullanılarak, yönetime açık çağrıda bulunuldu.

Bunları da Beğenebilirsiniz