« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Harman devam edecek

Tecrübeli isimler ve gençlerle harman yapılan güçlü bir ekip olduklarını belirten Terim, "Ukrayna önünde etkileyici bir oyun, etkileyici bir skor ve etkileyici bir milli takım vardı" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
MİLLİ Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Ukrayna karşısında iyi oyunlarının karşılığını aldıklarını söyledi. Futbolcularının böyle sıkışık bir takvimin içinde ay yıldızlı takımda başarıyla ter döktüğü için hepsine teşekkür ettiğini belirten Terim, "Sahada etkileyici bir oyun, etkileyici bir skor ve etkileyici bir milli takım vardı. Bu genç ve tecrübeli harmanı devam edecek. İlk yarıda rakibimiz fazla gol pozisyonu vermedi ama ikinci yarıda oyuna konsantre bir milli takım vardı. Goller de peşpeşe geldi" diye konuştu.

Terim, şöyle devam etti: " Bundan sonraki maçlarda kim oynarsa oynasın, sistem değişmez. 2010 yolunda çok umutluyum. Dünya Kupası için inancım ve ısrarım devam ediyor. İsmail ilk kez milli oldu. Ceyhun bizim için çok önemli bir isim. Nuri, büyük bir kazanç. Sercan her zaman tehlikeli olabileceğini gösterdi. Halil çok karakterli. Diğer oyuncularımı da herkes gördü."

Lefter’i yakaladı

TUNCAY Şanlı dün gece attığı golle galibiyette pay sahibi olurken ay yıldızlı forma altındaki toplam gol sayısını da 21’e çıkararak Lefter Küçükandonyadis’i yakaladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz