Gündem Haberleri

  Harita mühendisi Tapu Müdürlüğü'nde öldü

  Hasan DÖNMEZ/ KONYA (DHA)
  16.09.2014 - 13:58 | Son Güncelleme:

  Plajda hayatını kaybeden vatandaşın yanında istifini bozmadan güneşlenmeye devam edenden su topu oynayana kadar bir çok olay aklımıza kazınmışken 'Bu kadar da olmaz' dedirten bir haber Konya'dan geldi. 52 yaşındaki harita mühendisi Aydın Bezirganoğlu, Tapu ve Kadastro Müdürlüğü’nde bir anda fenalaşıp yere yığıldı. Kalp krizi geçiren mühendis yaşamını yitirdi. Gişelerin önünde hayatını kaybeden Bezirganoğlu’nun üzeri çarşafla örtüldü. Mühendisin cansız bedeni yerde yatarken vatandaşların istifini bozmadan gişede işlemlerine devam etmesi ise dikkat çekti.

  Olay, Tapu Kadastro Konya 5’inci Bölge Müdürlüğü’ne saat 10.45’de meydana geldi. Bir işlem için Tapu Müdürlüğü’ne gelen Harita Mühendisi Aydın Bezirganoğlu, biranda fenalaşarak yere yığıldı.

  Harita mühendisi Tapu Müdürlüğünde öldü

  Çalışanların bilgi vermesi üzerine olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri, kalp krizi geçirdiği tespit edilen Bezirganoğlu’na müdahale etti.

  Harita mühendisi Tapu Müdürlüğünde öldü

  Uzun süre kalp masajı yapılan Bezirganoğlu kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

  Harita mühendisi Tapu Müdürlüğünde öldü

  Bezirganoğlu’nun üzerine çarşaf örtülmüş cesedi yerde yatarken, tapudaki vatandaşların işlemlerine devam etmesi dikkat çekti.

  Harita mühendisi Tapu Müdürlüğünde öldü

  Belediye doktorunun normal ölüm raporu vermesi üzerine Aydın Bezirganoğlu’nun cenazesi yakınlarına teslim edildi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı