Gündem Haberleri

  Harem köstebeği

  Hürriyet Haber
  26.10.1997 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Brunei Sultanı Hassan El Bolkiah'ın haremini görüntülemeyi başaran ve tuttuğu günlüğü ortaya çıkınca ‘‘Köstebek’’ damgasıyla kapı dışarı edilen Rebecca Ferratti, fotoğrafları ABD'ye kaçırmayı başardı. ‘‘Sex, Money and Brunei’’ (Seks, Para ve Brunei) ve ‘‘Secrets of a Centerfold’’ adlı iki kitap hazırlığında olan Ferratti, haremde gördüklerini anlatmaya hazırlanıyor.

  Haremde 60 kız var

  Haremde, 60 güzelin bulunduğunu söyleyen Ferratti, ‘‘Her gece balo salonuna çağırılıyor, sohbet edip, dans ediyorduk. Ancak her an bir prens tarafından seçilmeye de hazırdık. Haremle sultanın kardeşi ve yeğeni ilgileniyordu. Yeğen, yatakta çok centilmenmiş. Ancak, prezervatif kullanmadığı için, kızlardan AIDS testi isteniyor’’ diyor.

  Cömert davranıyorlar

  Boş zamanlarını havuzda veya polo oynayarak geçirdiklerini söyleyen Ferratti, sultan ve ailesinin son derece cömert davrandığını de belirtiyor. ‘‘Bizlere Rolex saatleri ve mücevherler armağan ediyorlardı. Bir keresinde de haremi, 40 muhafızla Londra'ya alışverişe götürdüler. Adam başına 70 bin dolar harçlığımız vardı’’ diye konuşuyor.

  Yine gitmek istiyorlar

  Bu yüzden Brunei'ye giden kızların dolar ve pırlantaları asla unutamadıklarını söyleyen Ferratti, ‘‘Ama her kız sadece bir kez hareme alınıyor. Bir daha istese de gidemez. Buradan servet elde eden bir arkadaşım, tam üç kez hareme gitmeyi başardı. Bunun için de saç rengini, kimliğini değiştirdi, hatta estetik bile oldu’’ diye itiraf ediyor.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı