KAHRAMANMARAŞ HABERLERİ

Hareketli Yaşam İçin Öğrencilere Bisiklet

IHA
28.10.2015 - 15:40Son Güncelleme :

KAHRAMANMARAŞ HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ, OBEZİTE DİYABET VE METABOLİK HASTALIKLAR BİRİMİ TARAFINDAN SEÇMELİ DERSLERDE SPOR VE FİZİKİ ETKİNLİK DERSİNİ SEÇEN ÖĞRENCİLERE BİSİKLET DAĞITTI.

IHA

Kahramanmaraş Halk Sağlığı Müdürlüğü, Obezite Diyabet ve Metabolik hastalıklar birimi tarafından seçmeli derslerde spor ve fiziki etkinlik dersini seçen öğrencilere bisiklet dağıttı.
Çocukluk çağında kazanılan alışkanlıkların yaşam şeklini belirlediği düşünülerek Halk Sağlığı Kurumu tarafından hareketli yaşam etkinliklerinin hedefi çocuklar oldu. Bu amaç doğrultusunda hareketli yaşama katkı sağlayan okullar arasında Erkenez Ortaokulu’nda eğitim gören 30 öğrenciye bisikletleri teslim edildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kahramanmaraş haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kahramanmaraş ilinden Hareketli Yaşam İçin Öğrencilere Bisiklet hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 15 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hareketli Yaşam İçin Öğrencilere Bisiklet haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı