« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Harbuzi ve Radeljic şanssızlığı

Gençlerbirliği, pazar günü yapacağı Denizlispor maçının hazırlıklarını bugünkü antrenmanla sürdürdü.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Beştepe İlhan Cavcav Tesislerinde, teknik direktör Tomas Doll yönetiminde yapılan antrenmana Antalyaspor maçında ayağına darbe alan Harbuzi ile kırık burnuna darbe alan Radeljic katılmazken, karnında ağrı olan Aykut ise çalışmayı yarıda bıraktı. Aykut'a kulüp doktoru Savaş Kudaş tarafından serum takıldığı öğrenildi.

Koordinasyon çalışmasıyla başlayan idman, yarı alanda 2 grup halinde pas ve kanat ortalarına gol vuruşu çalışmalarıyla devam etti ve çift kale maçla tamamlandı.

Çalışma sonrasında teknik direktör Doll, gazetecilerin sorularını cevapladı. Antalyaspor'a kiralık verdikleri Jedinak'ın 2 gol atmasını nasıl değerlendirdiğinin sorulması üzerine Doll, "Futbolun geçmişinde de var, kiralık futbolcular takımlarına karşı yaptıkları maçta daha fazla motive oluyorlar. Onun için Jedinak da bize karşı iyi oynadı. Tabii attığı gollerde biz de kendisine yardımcı olduk. Jedinak için iyi, bizim için kötü oldu" dedi.

Alman çalıştırıcı, hafta içinde kulüp başkanı İlhan Cavcav'ın, Antalyaspor ile ilgili yaptığı açıklamaların yenilgide etkisi olup olmadığı yönündeki soruya ise şu yanıtı verdi: "Bu yenilgiyle başkanımızın hafta içinde yaptığı açıklamaların hiçbir ilgisi yoktur. Antalyaspor, bizden daha fazla isteyen, koşan, çalışan ve yapılması gereken her şeyi yapan bir ekipti. Bu nedenle yenildik."

KART SINIRINDAKİ OYUNCULAR

Denizlispor ile yapılacak maç öncesinde İlhan, Radeljic, Kerem ve Mustafa'nın 3'er sarı kartı bulunması nedeniyle kart sınırında oldukları belirtildi.
Öte yandan Denizlispor maçı bileti fiyatları da belirlendi. Kale arkası 5, maraton 10 ve kapalı tribün biletleri 15 TL'ye satışa çıkarıldı.

ESKİ BAKANDAN ZİYARET

Bu arada eski devlet bakanlarından Murat Başesgioğlu, Gençlerbirliği Kulübünü ziyaret ederek, kulüp başkanı Cavcav ile bir süre görüştü. Başesgioğlu ve Cavcav, nezaket ziyareti olduğunu ve kulüpte birlikte yemek yiyeceklerini söylediler.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.