« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Happy birthday Hagi

Galatasaray Teknik Direktörü, doğum günüyle ilgili haberleri göremeyince küplere bindi ve isyanını “Beni nasıl unuturlar” cümlesiyle dile getirdi.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

G.SARAY’da en çok konuşulan konu teknik direktör Hagi’nin ‘doğum günü’ çıkışı idi... Rumen çalıştırıcı, 4-2’lik Eskişehir galibiyetine rağmen basın toplantısını soru almadan bırakıp gitmişti. Biz de Hagi’nin bu çıkışının altında yatan nedenleri araştırdık.
Cumartesi sabahı 46 yaşına giren Hagi, 5 yıl futbol oynayıp büyük başarılara imza attığı Türkiye’de doğum gününün unutulmayacağından emindi. Ve G.Antep maçından bir gün önce sabah Florya’da tercümanı Olgun Cafer’i aradı. Kendisine “Gazetelerde, internette doğum günümle ilgili bir haber var mı? Kutlayanlar olacaktır. Mutlaka not al” talimatını verdi.
Saat 18.00’deki idman öncesi de takımına yemek veren Hagi, öğle saatlerinde Florya’ya geldi ve hemen soluğu tercümanı Cafer’in yanında aldı. Doğum günü yerine, G.Saray’daki koltuğunun sallandığı haberlerinin çıktığını duyunca da sinir küpüne döndü. İşte o zaman ağzından şu cümleler döküldü: “Tek satır bile yok. İnanamıyorum. Bu takıma ve bu ülkeye ne başarılar yaşattım. Beni nasıl ve niye unuturlar.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz