Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Hapiste nikâh

  Hürriyet Haber
  27.09.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Eroinden 10 yıla mahkum Türk kadın Gülnur Tufan, hapiste yatarken tanışıp âşık olduğu cezaevinin eski İngiliz müdürü ile sonunda cezaevinde evlendi.

  5 ay sonra çıkacak

  Çiftin nikahları, 5 yıldır hapiste yatan Gülnur Tufan'ın şimdi bulunduğu Hightpoint Hapishanesi'nde küçük bir partiyle kıyıldı. Sadece Hürriyet muhabirlerinin davetli olduğu bu hem mutlu, hem hazin törenden sonra, 40 yaşındaki Gülnur kocasını öpüp hücresine döndü. Evlilik uğruna mesleğini terkeden 50 yaşındaki İngiliz damat Roger Taylor da bekar evine gitti. Şartlı tahliyeden 5 ay sonra tahliye olması beklenen Gülnur Tufan, şimdi kocasıyla İstanbul'a yerleşeceği günü iple çekiyor.

  Uğruna mesleğini bıraktı

  Genç kadın, 5 yıl önce Türkiye'de sinema ve fotoroman yıldızıyken, İngiltere'ye eroin kaçırmak suçundan bu ülkede yakalanmıştı. 10 yıl hapse mahkum edilen Gülnur Tufan, İngiliz eşiyle Durham Cezaevi'nde yatarken tanışmıştı. O zaman cezaevinin müdürü olan Roger Taylor, Gülnur Tufan'a aşık olup, onun uğruna mesleğini bile bırakmıştı. Sonunda sevdiği adamla yaşamını birleştiren Gülnur Tufan, ‘‘Beş yıldır hapisteyim. Başımdan çok kötü şeyler geçti. Roger zor anımda hep yanımdaydı’’ dedi.

  Mutluluğu hapiste buldu

  İki çocuk babası Roger'la üçüncü evliliğini yapan Gülnur nikâhında pembe gelinliğiyle çok güzeldi. Şimdi yattığı Hightpoint Hapishanesi görevlileri, çifti yalnız bırakmadı.


  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı