« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hantuchova'dan kötü haber

Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Tenis Cup 2008, yarın yapılacak eleme maçlarıyla başlarken, Slovak tenisçi Daniela Hantuchova'nın, sakatlığı nedeniyle turnuvaya katılamayacağı açıklandı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

En son Amelia Island turnuvasında oynadıktan sonra Roma ve Berlin turnuvalarından çekilen Daniela Hantuchova, stres kırığı teşhisi ile bu turnuvalardan sonra İstanbul Cup'tan da çekildiğini açıkladı.

Daniela Hantuchova, geçirmiş olduğu sakatlığından henüz kurtulamamış olması nedeniyle bu hafta İstanbul'daki Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Cup 2008 turnuvasından çekilmek zorunda olduğunu, turnuva yetkililerine bildirdi.

Hantuchova, yetkililere gönderdiği mesajda, İstanbul Cup'da oynayamayacağı için çok büyük hayal kırıklığı yaşadığını belirterek, “İstanbul'a gelip, oyuncular tarafından çok sevilen bu turnuvaya katılıp Roland Garros hazırlıklarımı tamamlamak istiyordum. Doğrusunu söylemek gerekirse iyileşme sürecimi İstanbul'da tamamlamayı düşünüyordum. Maalesef daha dün öğrendim ki oynamaya başlamadan evvel iyileşmem gerekiyor, bir sporcunun hayatı böyle oluyor. Sony Ericsson WTA Tour'a dönmek için var gücümle çalışıyorum, hiç değilse İstanbul Cup 2009'a gelmek istiyorum. Tüm turnuva organizatörlerine bol şans diliyorum. Türkiye'deki tüm tenisseverlere de sevgilerimi yolluyorum” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler