KASTAMONU HABERLERİ

Hanönü ilçesinde çalıştay düzenlendi

AA / Hasan Yılmaz
25.02.2016 - 16:30Son Güncelleme :
AA / Hasan Yılmaz

KASTAMONU (AA) - Hanönü ilçesinde "Hanönü Geleceğini Konuşuyor" konulu çalıştay düzenlendi.

Kaymakam Salih Çiğdem, çalıştayda yaptığı konuşmada, Hanönü'nün ekonomik, sosyal, çevresel ve kültürel bir değişim içerisinde olduğunu söyledi.

Hanönü'nde maden projeleri, baraj ve karayolu yatırımları gibi projelerin hayata geçirilmeye başladığını ifade eden Çiğdem, "Etkilerini hissetmeye başladığımız bu değişim planlı, kalkınma odaklı, tüm değerlerimizi koruyan, yerel kapasiteyi geliştiren, çok yönlü ve sürdürülebilir bir gelişime dönüşebilmesi için henüz yolun başındayken atılması gereken adımlar olduğunu düşünüyoruz. Bu çalıştay ancak siz değerli paydaşlarımızın katılımıyla, katkılarıyla hayata geçebilir ve amacına ulaşabilir" dedi.

Belediye Başkanı Serkan Uçar ise Hanönü ilçesinin gelişmekte olan bir ilçe olduğunu belirterek, bu gelişme esnasında neler yapabilir, ilçenin gelişmesine nasıl katkı sağlanabilir gibi konuların ele alındığı çalıştayın başarıya ulaşmasını temenni ettiklerini dile getirdi.

Konuşmaların ardından çeşitli kurum yetkililerince sunum yapıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden Hanönü ilçesinde çalıştay düzenlendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 16 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hanönü ilçesinde çalıştay düzenlendi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı